Konkurs dla Facebookowców

UWAGA KONKURS!

Jako że moją pasją jest pisanie, postanowiłam Was trochę zaktywizować.

Zacznę od tego, co najważniejsze – nagrody. Oczywiście do wygrania jest e-book „Młody bóg z pętlą na szyi. Psychiatryk”.

Zasady są proste.
1. Polub facebookową stronę „Młodego boga”:
http://facebook.com/mlody.bog.z.petla
2. Napisz tekst na temat „Choroba psychiczna/zaburzenie/uzależnienie w moim życiu”. Postanowiłam zostawić Wam wolną rękę w kwestii tego, o czym chcielibyście napisać, dlatego temat jest bardzo szeroki. Pytania pomocnicze: Jak choroba wpłynęła na moje życie? Jakich trudności nastręcza? Czy mam wsparcie w bliskich? Co robię, żeby się wyleczyć? Jak pomaga mi leczenie? Co powstrzymuje mnie przed podjęciem leczenia? Jednym słowem, piszcie o czym chcecie, byle na temat 😉
3. Oczekuję tekstów prozatorskich (np. opowiadanie, rozprawka, felieton, humoreska) o długości od 1 do 3 stron A4 (czcionka 12, interlinia 1).
4. Wyślij tekst w formacie .doc lub .pdf na adres:
konkurs@anka-mrowczynska.com
W temacie e-maila podaj nazwę swojego profilu na Facebooku.
5. Na zgłoszenia czekam do 15.12.2015.
6. Ogłoszenie wyników: maksymalnie do końca roku (w zależności od ilości zgłoszeń). Rozumiem, że choroba może być sprawą wstydliwą. Dlatego przy ogłoszeniu zwycięzcy zachowam dyskrecję – podam jedynie tytuł, a nie personalia (chyba, że zwycięzca będzie tego chciał). Także nie zapomnijcie nadać tytułu swojemu tekstowi!
7. Opcjonalnie (zależy od osoby, która wygra) mogę opublikować ten tekst na stronie fb „Młodego boga”.

Życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na Wasze teksty!

72 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.