732 – wiosna!

No i mamy marzec. To niewiarygodne, jak szybko leci mi czas. Premiera Psychiatryka za trzy miesiące! A za dwa dni spotkanie z Wami.
Czuć już wiosnę w powietrzu. Czy wspominałam Wam, że to moja ulubiona pora roku? Wszystko budzi się do życia, razem ze mną!

117 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

2 myśli w temacie “732 – wiosna!

  1. Hej, przeczytałam Twoje dwie książki – autoterapię i młodego boga cz 2 (mam abonament na Legimi, pozostałe 2 części nie chcą mi się otworzyć, nie wiem dlaczego, a bardzo chciałabym je przeczytać).
    Stosunkowo niedawno w porównaniu do Ciebie zdiagnozowali u mnie borderline, po długim burzliwym związku, rozstałam się z chłopakiem z powodu moich problemów, powiedział, że on już nie daje rady i muszę się zmienić jeśli jeszcze kiedykolwiek mamy być razem, co mnie też jeszcze dodatkowo załamało.
    Problem polega na tym, że ja leczenie podjęłam już bardzo dawno temu, byłam u niezliczonej ilości terapeutów i psychiatrów, nadal chodzę regularnie do psychologa i psychiatry, jednak mam już tego wszystkiego dość. Nic mi nie pomaga. Nie wiem, czy psychoterapia jest dla mnie, ponieważ ja zdaję sobie sprawę ze wszystkich moich problemów, ich powodów i jak należałoby je rozwiązać, tylko za cholerę nie potrafię tego wdrążyć w życie. Przerasta mnie to. Jedynie leki mi jako tako pomagają.
    I teraz mam pytanie – widziałam, że chodzisz na nową terapię. Pomaga Ci ona? Widzisz jakieś efekty?
    Mam wrażenie, że na wszystkich dotychczasowych terapiach mówiłam cały czas o tym samym, o trudnym dzieciństwie, problemach z równieśnikami, niskiej samoocenie bla bla i wszyscy terapeuci myślą, że przegadanie i poznanie źródła problemu mi pomoże, jednak tak nie jest :/ Jak czytałam twoją terapię w młodym bogu cz 2, miałam wrażenie, że twój terapeuta dokładnie tak samo do ciebie podchodził 🙁 Powoli tracę nadzieję na to, że mi się w ogóle da pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.