Trening umiejętności DBT online

Zapraszamy wszystkie osoby wysoko wrażliwe, cierpiące z powodu zaburzenia osobowości Borderline lub pokrewnych problemów na pełny cykl treningu umiejętności DBT – w całości online. Trening będzie syntetycznym zebraniem wszystkich modułów:
– umiejętności ogólnych (analiza własnego zachowania)
– umiejętności związanych z uważnością (Mindfulness)
– tolerancji dolegliwości psychicznych (przetrwanie kryzysów bez ich pogarszania)
– regulacja emocji
– skuteczność interpersonalna.

Dla osób, które uczestniczyły uprzednio w niektórych modułach istnieje możliwość dołączenia tylko na jeden moduł. Zapisy i szczegółowe informacje:

alicja@poznawczo.pl
katarzyna.z@poznawczo.pl

lub pod numerem telefonu: 791 239 832

Warunkiem dołączenia do grupy jest kwalifikacja przez jedną z prowadzących oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł (cena jednych zajęć) na poniższy numer konta:
Noesis Alicja Baranek
Zwycięstwa 56/6
44-100 Gliwice
06 1050 1588 1000 0090 7679 1970
Tytułem: trening DBT online, imię i nazwisko.
Pozostałe płatności można wykonywać za dany miesiąc z góry. (400 zł – 4 zajęcia po 2h każde).
Cały trening obejmuje 16 spotkań.
Koszt całego treningu umiejętności od października do lutego to 1600 zł.
Dla osób zdecydowanych na płatność z góry proponujemy solidny rabat w wysokości 320 zł.
Cały trening kosztować będzie wówczas tylko 1280 zł.
Koszt jednych zajęć przy jednorazowej wpłacie to 80 zł.

Informacje o prowadzących:

mgr Alicja Baranek – psycholog, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna (numer certyfikatu 463), terapeutka DBT po całościowym szkoleniu w B-tech (filia szkoleniowa Marsha Linehann Institute). Specjalizuje się w terapiach cbt tzw. 3 fali, szczególnie terapii zaburzeń osobowości z pogranicza, wykorzystując Terapię Schematów oraz DBT. Od ponad 2 lat nieprzerwanie prowadzi treningi umiejętności dla osób z diagnozą Borderline i pokrewnych. Należy do Polskiego Towarzystwa DBT i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczych i Behawioralnych. Prowadzi szkolenia dokształcające dla terapeutów z tematyki DBT.
Współprowadzi ośrodek Poznawczo.pl
W wolnym czasie praktykuje jogę i wspinaczkę skałkową. Ma męża i dwoje dzieci, na których stara się praktykować wszystkie umiejętności związane z odpornością psychiczną.

mgr Katarzyna Ziółek-Jura – psycholog, w trakcie edkacji w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej SWPS. Członkini PTTPB i PTDBT. Uczestniczy w zespole samokształceniowo-konsultacyjnym DBT. Spefjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzi zajęcia psychoedkacyjne dla młodzieży i seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Link do wydarzenia na FB:
» Trening umiejętności DBT online «

653 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.