856 – tworzenie „Granic obłędu” ukończone!

Kochani, mamy to!

Wczoraj zakończyłam nanoszenie drugiej serii poprawek na „Granice obłędu” i tym samym zakończyłam etap prac nad tą książką.

Dziś zrobiłam ostateczny przegląd plików oraz treści wiadomości propozycji wydawniczej. Przed chwilą wysłałam ostatnią. Zalałam polski świat wydawniczy swoją powieścią, hehe. Poszło ponad czterdzieści maili. To w naszym pięknym kraju jest aż tyle wydawnictw tradycyjnych?!

Teraz nie pozostaje mi nic innego niż uzbrojenie się w ogromne pokłady cierpliwości. Na ewentualne odpowiedzi mogę liczyć po jakichś trzech miesiącach. O ile jakaś oficyna się skusi…

Dziś muszę jeszcze dokończyć czytać książkę o borderline Moniki Kotlarek z psycholog-pisze.pl i napisać blurba. Kiedy to zrobię, będę już chyba ze wszystkim na bieżąco. A wtedy… nareszcie znów będę mogła poświęcić się pisaniu! „Guru” czeka bezczynnie od dłuższego czasu na to, żebym otworzyła plik i na dobre rozpoczęła proces twórczy. Nie mogę się doczekać!

Jeśli chodzi o mój stan, spieszę donieść, że jest lepiej. Brintellix chyba zaczyna powoli działać, a skutki uboczne tracą na sile. Znów jest we mnie wiara w lepsze jutro i siły do życia. Choć daleko mi do hurraoptymizmu, ale to dobrze. Im niższe górki, tym płytsze doły.

1579 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

2 myśli w temacie “856 – tworzenie „Granic obłędu” ukończone!

  1. Aniu gratulacje z powodu nowej książki! Popatrz ile osiągnęłaś – wydałaś całkiem sporo książek, jesteś zapraszana na wydarzenia, wywiady, no super! i to w stosunkowo młodym wieku! Próbuj to czasem dostrzec 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.