929 – osamotniona

Błagam każdego specjalistę po kolei o pomoc. Że już nie mogę. Że myśli przeradzają się w plany. Że autoagresja, autodestruckcja. Że nie daję sobie rady. Błagam, krzyczę: Niech mi ktoś pomoże! Nie daję już rady sama.

Ale dociera do mnie tylko głuche echo ich milczenia i obojętności.

788 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

14 myśli w temacie “929 – osamotniona

 1. może to nie obojętność ale stanowczość?
  Aniu Ty chyba wiesz o co im wszystkim chodzi,
  Zabrnęłaś i nie może być na to zgody?
  Z niepokojem patrzę i jedną nadzieję mam, że Ty nie zostałaś porzucona przez prowadzących terapię i wiesz czego oni od Ciebie oczekiwali;
  mylę się?
  brz_a_sk

 2. Aniu myślę że jak tak źle się czujesz to może powinnaś napisać do terapeuty, albo szukać pomocy u innegoo terapeuty, może ośrodek interwencji kryzysowej

   • Wątpię że mają wyjebane i napewno nie chcą żebyś się zabiła. Myślę że twój lekarz zna cię na tyle że wie że mimo złego nastawienia Ty chcesz żyć i nic sobie nie zrobisz, twój terapeuta też to wiedział.

    • wiesz co… ja już to wszystko pierdolę. Wszyscy mówili, że już nie będzie tak boleć. A to gówno prawda. Cierpienie jest nie do wytrzymania. Nie mogę się doczekać, kiedy mięśnie wypchną z płuc resztki powietrza.

   • Wiesz Aniu, Ty jesteś ważniejsza niż jakieś tam obietnice. Czy gdybyś do niego np. zadzwoniła powiedziała mu jak jest ciężko a on by zaproponował jeszcze te parę spotkań do maja, to w jakiś sposób by Ci to pomogło, czy dałabyś radę wykorzystać ten czas na ustabilizowanie się choć trochę ? Może mogłabyś kończyć z nim i jednocześnie zacząć wstępne konsultacje u kogoś innego ? Oczywiście nie wiem jak zareaguje, ale dla mnie to byłoby dziwne gdyby się nie zgodził na te spotkania jak tak źle się czujesz.

    • Może własnie ta terapia DBT ? Miałabyś wsparcie nie tylko terapeuty, ale i grupy. Terapeutki DBT szanują Cię polecają Twoje książki. Czytałam u Ciebie na fb, że nie tolerujesz kobiet, a w nurcie DBT jest ich chyba raczej sporo. Ale wiesz moim zdaniem, może warto te uprzedzenia przełamać, bo w ten sposób mozna nie pozwolić sobie pomóc dobremu specjaliście tylko ze względu na jego płeć. Czasem nawet nie chodzi o to, że to kobieta tylko, że jeżeli są w podobnym wieku to mogą ze sobą rywalizować albo że tej kobiecie brakuje doświadczenia, bo jest tylko psychologiem a nie terapeutą. To tylko taki przykład bo nie wiem z czego u Ciebie wynikaja te trudności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.