974 – proces wydawniczy ruszył

Na Facebooku już się chwaliłam, ale tutaj zrobię to jeszcze raz.
Wczoraj wieczorem zrobiłam przelew na konto Wydawnictwa. Dziś wstałam o szóstej i siadłam do nanoszenia ostatnich poprawek. Udało mi się skończyć przed dziesiątą. I nareszcie mogłam wysłać gotowy tekst do Wydawcy. Chwilę później otrzymałam informację, że trafił on do kolejki u korektora.
Szczerze, miałam już dość pracy nad tą książką. Korekta autorska się przedłużała, bo nie znoszę tego robić. A czeka mnie jeszcze jedno czytanie – kiedy tekst wróci z korekty. Oprócz tego muszę napisać teksty promocyjne, czego szczerze nie cierpię. Bleh. Na szczęście mam już streszczenie i wstępny opis.
I tak oto w listopadzie będzie premiera „Dwóch słów”, mojej szóstej książki, a drugiego thrillera psychologicznego.

Co do moich pisarskich planów…

Za jakieś pół roku planuję podpisanie umowy na wydanie „Granic obłędu”. Wtedy premiera trzeciego thrillera byłaby w połowie 2022 roku.

Zamierzam teraz wrócić do pisania czwartej części „Młodego boga z pętlą na szyi” (wciąż nie mogę się zdecydować na podtytuł: „Walcząc o życie” czy „Poskromić borderline”? A może jeszcze inaczej?). Szacuję, że pierwsza wersja będzie gotowa do końca roku (mam nadzieję). Do tego jakieś pół roku redakcji i korekty autorskiej. Przy dobrych wiatrach premiera mogłaby być na koniec 2022 roku.
Myślę również nad poprowadzeniem akcji w „Guru”, do którego też chcę przysiąść.

A oprócz tego chcę zacząć pisać artykuły. Właśnie zaczęłam zbierać materiały do pierwszego. Czas wystartować z działem merytorycznym na blogu.

Tak na marginesie, czuję się chujowo. Jest mi źle, smutno, jestem płaczliwa i marudna. Ale staram się nie poddawać marazmowi. Mam za dużo rzeczy do zrobienia, za dużo tekstów do napisania, by marnować czas na ucieczki w sen.

768 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

2 myśli w temacie “974 – proces wydawniczy ruszył

    • Tę książkę wydaję w modelu współfinansowania. Płacę połowę za wydanie i mam większy procent wynagrodzenia autorskiego od sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.