979 – zPogranicza.pl

Ostatnie dni są bardzo intensywne. Pracowałam nad pewnym projektem i w końcu z nim wystartowałam.

Serdecznie zapraszam wszystkich na nowy portal o borderline zPogranicza.pl!

Jest to serwis, w którym będę zamieszczała teksty na temat pogranicznego zaburzenia osobowości (tutaj pierwszy tekst na temat rodzajów diagnozy), materiały dla pacjentów, ich bliskich oraz terapeutów, informacje na temat szkoleń i kursów dla specjalistów oraz treningów dla zaburzonych, a w niedalekiej przyszłości również recenzje książek o tej tematyce.
Codziennie spędzam po kilka godzin na dodawaniu treści, co znacząco wpływa na moją pracę zawodową, ale cóż… jestem tak podjarana i nakręcona, że nie ma zmiłuj, klawiatura aż furczy!
Ostatnio mam tak mało czasu na wszystko, że szkoda mi czasu na sen i śpię po sześć godzin. Dzisiaj przespałam prawie dziewięć i uważam to za ogromne marnotrawstwo.
Piszę również do różnych miejsc, w sprawie współpracy, na przykład przekazywania mi informacji o szkoleniach.

Moja przyjaciółka B. uważa, że dobrze pożytkuję energię, która się we mnie gromadzi po zakończeniu terapii. Też tak myślę. Czuję, że mam jej naprawdę dużo. Rozpiera mnie wręcz, ale z drugiej strony nie jest to napompowane i sztuczne, jak bywało kiedyś. Czuję, że są to po prostu zasoby zdrowych sił, które umożliwiają działanie i bycie aktywną, ale nie nadaktywną.

Z nastrojem bywa różnie. Zdarzają się chwile, a nawet dni, które dalekie są od normy. Choć może raczej, od dobrostanu. Bo przecież smutek czy umiarkowana rezygnacja nie są patologiczne. Czasem trzeba przystanąć i pozwolić sobie na słabość, na pobycie z samym sobą i refleksje.

1204 Ogółem 1 Dziś
Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.